Bizleri takip edin...
NASIL OYNANIR?

Düşen Bloklar

"Düşen Bloklar" oyununu oynamak için 'Toestaan' tıkla!Düşen Bloklar oyununu oynamak için 'Altijd toestaan\ tıkla!

Oyunyolu.net bulunan bazı oyunların açılması için Adobe Flash eklentisi gerekiyor. Bu eklentiyi bir kes olsun kurmanız gerekiyor! Daha sonra bütün flash oyunlarını oynayabilirsiniz.

Adobe Flash yazılımı interaktif bir platformdur, birçok oyun, video ve interaktif aplikasyonların görüntülenmesini sağlar ve gerçek anlamda bir gerekliliktir. Sizlerin güvenli bir şekilde oyunlarımızı oynamanız için Oyunyolu.net bulunan tüm oyunlar antivirus programları ile virus taramasından geçilirdi. Adobe Flash eklentisini güven içinde aktifleştirebilirsiniz. Eğer herhangi bir sorunuz var ise sayfamızdan bize herzaman ulaşabilirsiniz. .

Kabul et butonu ekranda görünmediği takdirde biraz beklemen gerekecek. Eger sayfa yüklendi ve kabul et butonu hala görünmüyorsa lütfen sayfasından hangi internet tarayıcısı kullandığını (örneğin: Chrome, Firefox) ve hangi sürüm olduğunu bize mail yolu ile iletebilirsin!

Oyunyolu.net

Düşen BloklarLütfen bekleyin yükleniyor...
00:00
Reklam
Bu reklamı bir kaç saniye sonra kapatabilirsin 00:00
Reklamı kapat
Oyununuz yükleniyor. Reklamlar bu portalı ücretsiz tutmamıza olanak sağlamaktadır.
Bu bir ara reklamdır, oyununa kısa bir ara verildi. Reklamdan sonra oyuna devam edebilirsin
NASIL OYNANIR?
Yorumlar
Göster:Özet | En yeniler | En eğlenceli
Bu oyunda hnüz bi yorum yok. İlk sen mi olacaksın?
350
Cevap yaz:
:)
Oyuna oy ver:
SıkıcıİyİEğlenceliÇok güzelHarika
Bu oyunu sizin en iyi tarif etmek için 1 ve 3 arasında kelime seç:
Uyarı: you haven't voted on this game!
Cevabımı gönder

Düşen Bloklar

Açıklama:

Sende 'Saray Hotel' oyununu oynarken zevk aldınmı? Burda Manuela ve Melvin eski bir şatoyu alıp renevasyon yapıp hotele çevirdiler. Bu işle iyi gidince birde güzellik merkezi açılar ve buda başarılı oldu. Manuela ve Melvin başarılı işlemeciler, ve bir işin iyi gittiğini görürseler bu işi daha çok büyütmeyi denerler. Bu yüzden bir restorant açmayı planlıyorlar. Buda hotele ve güzellik merkezine gelen müşteriler tarafından yoğun ilgi gösteriliyor. Müşterilerin rahat etmeleri için Manuela ve Melvine yardım edermisin? Bu restorant düellosunu kabul et ve saray restorantında başarılı ol. Müşterileri masalarına götür, siparişlerini al ve yemeklerini hazırlya bilirsin. Nekadar çok para kazanırsan restorantını okadar çok yenileyip ve ekstra personel alabilirsin. Tabiki restorantın gittikce yoğunlaşıyor ve sonuna doğru çok özel bir müşteri yemek yemeye geliyor Manuela ve Melvine, üstelik bu çift bir bebek bekliyor!

Kontroller:

Bu bakım oyununu faren ile oyna.

Oyunlarım

    Listene henüz oyunlar eklemedin.
    Kapat