Bizleri takip edin...
NASIL OYNANIR?

Pool Bubbles

"Pool Bubbles" oyununu oynamak için 'Toestaan' tıkla!Pool Bubbles oyununu oynamak için 'Altijd toestaan\ tıkla!

Oyunyolu.net bulunan bazı oyunların açılması için Adobe Flash eklentisi gerekiyor. Bu eklentiyi bir kes olsun kurmanız gerekiyor! Daha sonra bütün flash oyunlarını oynayabilirsiniz.

Adobe Flash yazılımı interaktif bir platformdur, birçok oyun, video ve interaktif aplikasyonların görüntülenmesini sağlar ve gerçek anlamda bir gerekliliktir. Sizlerin güvenli bir şekilde oyunlarımızı oynamanız için Oyunyolu.net bulunan tüm oyunlar antivirus programları ile virus taramasından geçilirdi. Adobe Flash eklentisini güven içinde aktifleştirebilirsiniz. Eğer herhangi bir sorunuz var ise sayfamızdan bize herzaman ulaşabilirsiniz. .

Kabul et butonu ekranda görünmediği takdirde biraz beklemen gerekecek. Eger sayfa yüklendi ve kabul et butonu hala görünmüyorsa lütfen sayfasından hangi internet tarayıcısı kullandığını (örneğin: Chrome, Firefox) ve hangi sürüm olduğunu bize mail yolu ile iletebilirsin!

Oyunyolu.net

Pool BubblesLütfen bekleyin yükleniyor...
00:00
Reklam
Bu reklamı bir kaç saniye sonra kapatabilirsin 00:00
Reklamı kapat
Oyununuz yükleniyor. Reklamlar bu portalı ücretsiz tutmamıza olanak sağlamaktadır.
Bu bir ara reklamdır, oyununa kısa bir ara verildi. Reklamdan sonra oyuna devam edebilirsin
NASIL OYNANIR?
Yorumlar
Göster:Özet | En yeniler | En eğlenceli
Bu oyunda hnüz bi yorum yok. İlk sen mi olacaksın?
350
Cevap yaz:
:)
Oyuna oy ver:
SıkıcıİyİEğlenceliÇok güzelHarika
Bu oyunu sizin en iyi tarif etmek için 1 ve 3 arasında kelime seç:
Uyarı: you haven't voted on this game!
Cevabımı gönder

Pool Bubbles

Açıklama:

Kabarcık bilardo oyununa hoşgeldin, online oynanan kabarıcık-bilardo oyunudur. Oyundakş amacımız: üç veya daha fazla aynı renkde olan topcukları yan yana veya üst üste getirerek onları yok et. Yalnıız olan toplar, yani yanında veya üzerinde aynı renk bulunmayan toplar, yere doğru inerler. Nekadar fazla topu yok edebilirsin 'kacarcık metresi' okadar dolar. Eğer bu metre tamamen dolduğu, seviyeyei bitirmiş olursun. Eğer topcuklar alanın dibe değerse oyun biter. Nekadar ilerlersen oyun okadar zorlaşır: oyuna ekstra renkler eklenir, fakat bonus topcuklarıda eklenir. Bunları biran önce yok ederek bonus puanları kazan. 'endless'-modu seviye içermez. Burada zorluk seviyesi aynı anda yükselir. Bu moddada topcuk dibe değdiği anda oyun biter. Oyunda elinden geliği kadar ilerle ve uzunca oyunu oyna!

Kontroller:

Fareni kullanarak nışan al,ve renkli kabarcıkları vur.

Oyunlarım

    Listene henüz oyunlar eklemedin.
    Kapat