Bizleri takip edin...
NASIL OYNANIR?

Scribbles 2

"Scribbles 2" oyununu oynamak için 'Toestaan' tıkla!Scribbles 2 oyununu oynamak için 'Altijd toestaan\ tıkla!

Oyunyolu.net bulunan bazı oyunların açılması için Adobe Flash eklentisi gerekiyor. Bu eklentiyi bir kes olsun kurmanız gerekiyor! Daha sonra bütün flash oyunlarını oynayabilirsiniz.

Adobe Flash yazılımı interaktif bir platformdur, birçok oyun, video ve interaktif aplikasyonların görüntülenmesini sağlar ve gerçek anlamda bir gerekliliktir. Sizlerin güvenli bir şekilde oyunlarımızı oynamanız için Oyunyolu.net bulunan tüm oyunlar antivirus programları ile virus taramasından geçilirdi. Adobe Flash eklentisini güven içinde aktifleştirebilirsiniz. Eğer herhangi bir sorunuz var ise sayfamızdan bize herzaman ulaşabilirsiniz. .

Kabul et butonu ekranda görünmediği takdirde biraz beklemen gerekecek. Eger sayfa yüklendi ve kabul et butonu hala görünmüyorsa lütfen sayfasından hangi internet tarayıcısı kullandığını (örneğin: Chrome, Firefox) ve hangi sürüm olduğunu bize mail yolu ile iletebilirsin!

Oyunyolu.net

Scribbles 2Lütfen bekleyin yükleniyor...
00:00
Reklam
Bu reklamı bir kaç saniye sonra kapatabilirsin 00:00
Reklamı kapat
Oyununuz yükleniyor. Reklamlar bu portalı ücretsiz tutmamıza olanak sağlamaktadır.
Bu bir ara reklamdır, oyununa kısa bir ara verildi. Reklamdan sonra oyuna devam edebilirsin
NASIL OYNANIR?
Yorumlar
Göster:Özet | En yeniler | En eğlenceli
Bu oyunda hnüz bi yorum yok. İlk sen mi olacaksın?
350
Cevap yaz:
:)
Oyuna oy ver:
SıkıcıİyİEğlenceliÇok güzelHarika
Bu oyunu sizin en iyi tarif etmek için 1 ve 3 arasında kelime seç:
Uyarı: you haven't voted on this game!
Cevabımı gönder

Scribbles 2

Açıklama:

Bu güzel, iddialı çizim oyununu oyna. Orda 'Scribbles'ları çizgiler çizerek bir kutuya yollamalısın. Basit dersin, fakat aslında öyle değil işte! Çünkü çeşitli engeller var ve onlar heryere doğru hareket ediyorlar ve Scribbles'ları heryere atıyorlar. Çizgilerini öyle net bir şekilde yap ki, Scribbles'lar yinede kutunun içine girsinler! Hata yaptığın an, çizgini silgi ile silebilir ve yeniden başlayabilirsin, ta ki mürrekebin bittiği ana kadar. Çizimlerle iyi eğlenceler!

Kontroller:

Çizim yapmak istediğinde yada onu silmek istediğinde önce kurşun kaleme yada silgiye tıkla. Ondan sonra sol Mouse tuşunu çizim yaparken veya silerken basılı tut.

Oyunlarım

    Listene henüz oyunlar eklemedin.
    Kapat