Bizleri takip edin...
NASIL OYNANIR?

Uyuyan kutucuklar 5

"Uyuyan kutucuklar 5" oyununu oynamak için 'Toestaan' tıkla!Uyuyan kutucuklar 5 oyununu oynamak için 'Altijd toestaan\ tıkla!

Oyunyolu.net bulunan bazı oyunların açılması için Adobe Flash eklentisi gerekiyor. Bu eklentiyi bir kes olsun kurmanız gerekiyor! Daha sonra bütün flash oyunlarını oynayabilirsiniz.

Adobe Flash yazılımı interaktif bir platformdur, birçok oyun, video ve interaktif aplikasyonların görüntülenmesini sağlar ve gerçek anlamda bir gerekliliktir. Sizlerin güvenli bir şekilde oyunlarımızı oynamanız için Oyunyolu.net bulunan tüm oyunlar antivirus programları ile virus taramasından geçilirdi. Adobe Flash eklentisini güven içinde aktifleştirebilirsiniz. Eğer herhangi bir sorunuz var ise sayfamızdan bize herzaman ulaşabilirsiniz. .

Kabul et butonu ekranda görünmediği takdirde biraz beklemen gerekecek. Eger sayfa yüklendi ve kabul et butonu hala görünmüyorsa lütfen sayfasından hangi internet tarayıcısı kullandığını (örneğin: Chrome, Firefox) ve hangi sürüm olduğunu bize mail yolu ile iletebilirsin!

Oyunyolu.net

Uyuyan kutucuklar 5Lütfen bekleyin yükleniyor...
00:00
Reklam
Bu reklamı bir kaç saniye sonra kapatabilirsin 00:00
Reklamı kapat
Oyununuz yükleniyor. Reklamlar bu portalı ücretsiz tutmamıza olanak sağlamaktadır.
Bu bir ara reklamdır, oyununa kısa bir ara verildi. Reklamdan sonra oyuna devam edebilirsin
NASIL OYNANIR?
Yorumlar
Göster:Özet | En yeniler | En eğlenceli
Bu oyunda hnüz bi yorum yok. İlk sen mi olacaksın?
350
Cevap yaz:
:)
Oyuna oy ver:
SıkıcıİyİEğlenceliÇok güzelHarika
Bu oyunu sizin en iyi tarif etmek için 1 ve 3 arasında kelime seç:
Uyarı: you haven't voted on this game!
Cevabımı gönder

Uyuyan kutucuklar 5

Açıklama:

Bu 'Uyuyan kutular'ın beşinci serisi. Bu oyundada tüm uyuyan kutuları uyandırman gerekiyor. Bu defa bunu şekiller çizerek yapıyorsun, ve onlar sonra tahta bloklara dönüşüyorlar. Tahta parçalarının kutuları hemen veya az sonra sallanmalarına neden olmalarını sağla. Kutular böylece düşerler ve uyanırlar. Tahta şekilleri kurnazca birbiri ile kombine et, böylecede kutuyu ellinden geldiğince az hamleyle uyandır. Ne kadar yüksek bir seviyedeysen, oyun bir o kadar da zor olur!

Kontroller:

Bu beyin ve beceri oyununu mouse ile oynuyorsun. Düz çizgi yapabilmek için sol mouse tuşunu basılı tut. 'özgür' şekil için seçenek 1'i seç, düz çizgiler için seçenek 2'yi ve daireler için seçenek 3'ü. Nesneleri silmek için Ctrl (veya Cmd) tuşunu basılı tut.

Oyunlarım

    Listene henüz oyunlar eklemedin.
    Kapat